MENÜ
Giviu

İş Montları

41 ürün

İş montları her sektörde önem teşkil eden özellikle açık alanda çalışılan sektörlerde sıklıkla kullanılan bir iş kıyafetidir. Özel yanmaz, su ve leke tutmaz kumaşlardan ürettiğimiz iş montu aynı zamanda firmanızın özel ürünü olarak tasarlanır. İş montları yelpazemiz, su geçirmez fermuarlı mont modellerinden nefes alabilen modern ceketlere kadar birbirinden farklı seçenek içerir ve tümü size çevre etkilerinden en iyi şekilde korunma garantisi verir. Çeşitli ortamlar için mükemmel olan iş montları erkekler için yüksek kaliteli ceketler sunar. Aynı zamanda kadın iş montları modellerimiz, modern tarzla üst düzey koruma ile size herkes için en iyisini sunuyor. Tüm hava koşullarına uygun mükemmel ceketi arıyorsanız, buldunuz!

GIVIU, iş montları çeşitlerini olabildiğince konforlu, pratik ve koruyucu olacak şekilde tasarlar. Çok sayıda kullanışlı özellik ile birlikte, suya dayanıklı, rüzgâra dayanıklı ve kullanımı kolay, rahat montlar bulacaksınız. İç mekân veya açık alanda, yaz ya da kış mont koleksiyonumuz iş yerinde güvende, serin, sıcak, kuru ve şık kalmanızı sağlar.

İş montları modellerimizde kaliteden emin olabilirsiniz. Erkek ve kadınlar için iş yerinde ya da günlük yaşamda rahatlıkla kullanabileceğiniz montları kişiselleştirebilirsiniz. Tüm ürünler baskı ve nakış yoluyla özelleştirilebilir.  
Giviu harika fiyatlarla konfor ve çok yönlülüğü, stil ve pratiklikle birleştirir. Koleksiyonumuzda birçok işyerine uygun bir dizi tasarım ve özellik bulacaksınız. Her iş kıyafeti günlük kullanımın zorluklarına dayanacak şekilde test edilmiştir.   En kaliteli şekilde hazırlanmış ve tedarikten tedarik sonrası aşamalara kadar her zaman titiz davranan Giviu yenilikçi yaklaşımlarla çalışıyor. Sektörde olmazsa olmaz iş kıyafetlerinden biri olarak karşımıza çıkan iş montları ürün kalitesinin ve güvenliğinin yanında ortaya koyduğumuz uygun fiyatlı iş elbisesi avantajıyla da dikkat çekmektedir. Sıcak yaz günlerinde terletme yapmayan özel teknolojilerle üretilen iş montları soğuk kış günlerinde de üşütmeyen modellerle mont ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak.

İş montları

Devamını Oku

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et