MENÜ
Giviu

İş Ayakkabıları

0 ürün
Loader

Siz ve işiniz için uygun ayakkabılar güvenliğiniz için ön şarttır. Giviu'da birçok farklı endüstri, meslek ve gereksinime yönelik güvenlik ayakkabıları ve iş ayakkabıları bulacaksınız. Ürün yelpazemiz geniştir ve ayakkabı, sandaletten, çizme ve aksesuarlara kadar her şeyi içerir. Çalışma gününüz boyunca en yüksek konforu sunarken, sahada güvende olmanız için tasarlanmış çok çeşitli koruyucu ayakkabılar mevcuttur.

Belirlenmiş endüstri standartlarını elde etmek için titizlikle test edilmişlerdir. Tüm gereksinimlerinizi karşılayacak, çeşitli kontrollerden geçen güvenli ayakkabılara sahip olun. İş için ayakkabı seçerken çevre etkilerine ve dışardan gelebilecek kirletici türlerine uygun olanları tercih etmelisiniz. Bazı işler birkaç farklı ayakkabı türü gerektirebilir. Ayakkabıların asıl amacının ayakları korumak olduğunu unutmayın. Ek olarak, Giviu’da birçok ayakkabının su geçirmez, kaymaz, antistatik ve daha birçok ek özelliği vardır. Birçok stilin farklı güvenlik sertifikaları vardır ve farklı amaçlara uygundur. Ayakkabılarınızı seçerken, günde 8-10 saat, hatta bazı günlerde daha uzun süre giyeceğinizi unutmayın. Bu nedenle, sektöre uygun rahat ayakkabılara sahip olmalısınız. Sağladığımız ayakkabı stilleri arasından seçim yapın ve sektörünüze uygun, rahat bir çift bulacağınıza emin olun.

Resmi Ayakkabılardan Güvenlik Botlarına

Ayakkabı çeşitlerimizde, iş yerlerinde ve günlük yaşantınızda kullanıma uygun hem erkek hem de kadınlar için 500'den fazla çift çizme, ayakkabı ve güvenlik botu bulunuyor. Giviu iş ayakkabılarında çelik ayak başlıkları gibi özelliklere sahip tehlikeli iş yerlerinde sizi rahat ve korumalı tutmak için tasarlanan rakipsiz güvenlik botları ve güvenlik işaretleri seçeneklerini bulabilirsiniz. Aynı zamanda restoran ortamları, sağlık sektörü ve çok daha fazlası için mükemmel botlara sahibiz. İş Güvenliği Botları Seçim yapabileceğiniz birçok stil ve tasarımla birlikte Yürüyüş Botları serimizde, hafta sonu giyimine uygun mükemmel botları ve sıkı güvenlik standartlarını karşılayan şantiyelerde giyilebilecek botları bulacaksınız. Hangi iş botu çiftini seçerseniz seçin, hangi ortam için olursa olsun, hava koşullarından ve olası tehlikelerden tam koruma sağlayabilirsiniz. Ağır inşaat ve endüstri işleri için ideal olan botlar, çalışma günlerinde sizi görmek için inanılmaz güvenlik ve rahatlık sunar. Botların birçoğu, hangi endüstride çalışırsanız çalışın, rakipsiz korumayı garanti altına almak için tüm güvenlik standartlarına uygundur.

İş Ayakkabıları

Devamını Oku

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et