MENÜ
Giviu

İş Kazakları

7 ürün

Giviu'da, tüm sektör ve endüstri kolları için iş kıyafeti üretiyoruz.  İş ortamınız bir bilgisayarın önü, bir depo veya bir gemi olabilir, iş sektörünüze uygun çok geniş bir iş kazakları yelpazesine sahibiz. Diğer tüm Giviu ürünlerinde olduğu gibi, uyum ve konfor önemlidir. İş kazakları, size yüksek dayanıklılığa sahip şık bir iş kıyafeti sunmak için yenilikçi ve kaliteli kumaşlarla geliştirilmiştir.

Tüm Giviu iş kıyafetleri kategoriler arasında kolayca karıştırılabilir ve eşleştirilebilir. Bu şekilde kendi iş elbisenizi istediğiniz parçalarla bir araya getirebilirsiniz. Ek olarak, adınızı veya şirket logonuzu, baskı nakış teknikleriyle üzerlerine yerleştirme seçeneği sunarız.

Giviu’da her bedende iş kazakları bulabilirsiniz. Hareket alanınız içerisinde bolca yer olması gereken bir sektördeyseniz, rahat bir stile sahipseniz, her personel için iş kazakları yada süveterler bulabileceksiniz. Kolayca açıp kapatabileceğiniz bir üst kıyafet istiyorsanız, fermuarlı kazak modellerinden herhangi birini seçebilirsiniz. Ürünü şirketinizin profili ile aynı çizgiye getirmek için birçok fırsat içeren birbirinden farklı renkler arasından seçim yapın. İş kıyafetinizle göze çarpmak ve kendi kişisel sembolünüzü koymak isterseniz, özellikle Giviu® CROSSOVER ürün yelpazesi dahilinde, modaya uygun baskılara ve tasarımlara sahip kapüşonlu ve sweatshirt gibi üst giyim ürünlerini bulacaksınız.

Giviu ayrıca ofis işleri ve lojistik için ideal olan klasik, nötr renklerde örme kazak sunmaktadır. Daha soğuk ortamlar için örme modeller bir üst arıyorsanız, daha fazla işlevsel ayrıntı içeren daha kalın bir malzemeden kazaklarda bulacaksınız.

İş Kazakları

Devamını Oku

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et