MENÜ
Giviu

İş Tulumları

5 ürün

İş tulumları modellerimiz, kıyafetlerinizi gün içinde koruyan ve dış etkileri azaltan en popüler ürünlerimizdendir. Çalıştığınız sektör ne olursa olsun, size uygun bir iş kıyafeti Giviu’da var. İster ağır ve zorlu şartlarda, ister konforlu bir alanda çalışın, iş yeriniz için doğru ürünlere sahip olduğumuzu bilerek rahatlayabilirsiniz. 

Her iş kıyafetini özelleştirebiliriz. Üzerinde baskı veya nakış olan farklı malzeme stilleri ve renkleri arasında seçim yapabilirsiniz. Kendi logo ve sloganınızı işleyerek markanızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Bu kişiselleştirmeler markanıza anlam katacak.
Temel özelliklerden gelişmiş korumaya kadar, size ek güvenlik ve daha fazla işlevsellik sağlayan çok sayıda güvenilir işçi tulumu seçeneğine sahibiz. Sağladıkları konfor ve pratiklikleri sayesinde her tür çalışma ortamı için idealdir. Yelpazemizde çeşitli ebatlarda tulumlar bulacaksınız, en iyisini almak her zamankinden daha kolay olacak. Esnek, dayanıklı ve klasik tulumlara göre daha fazla hareket özgürlüğü sunan özel tulum koleksiyonumuz, boyacılar, dekoratörler ve hareket alanı geniş olanlar için mükemmeldir. Çalışanların beklentileri göz önünde bulundurularak, piyasadaki en ünlü iş kıyafeti markası olan GİVİU tarafından tasarlanan iş tulumları, sizi rahat ve giysilerinizi korumada tutar.  Su geçirmez ve leke tutmaz tulumlar ile her türlü iş koşuluna hazırsınız. Turuncu tulumdan beyaz işçi tulumlarına kadar her türlü renk talebini karşılayabiliriz.  Şirketinizin logosunu veya markasını ekleyerek kendi kişiselleştirilmiş tulumlarınızı oluşturmayı unutmayın. Kadın ve erkekler için tasarlanan iş tulumları ile çalışanlarınız güvende. 


Ürünlerimiz içerisinde, çeşitli iş yerlerine ve ortamlara uygun Tulumları bulacaksınız. Ressamlar ve garaj işçilerine yönelik sade ancak dayanıklı tulumlardan, ateşe dayanıklı özelliklere sahip tulumlara, daha tehlikeli endüstriler için olan iş tulumlarına göz atın. Profesyonel, üniformalı bir görünüm oluşturmak için iş logonuzu, adlarınızı veya diğer özel tasarımlarınızı eklemek için baskı veya nakış uygulamalarımızla tanışın.

 

İş Tulumları

Devamını Oku

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et