MENÜ
Giviu

GIVIU ailesi geçtiğimiz yıl içerisinde kurulmuş olup 20 senelik bilgi birikimi ve beceri sonrasında ekibini bir araya getirmiştir. Türkiye’nin önemli markalarından bir çok kurumsal firma ile çalışıp başarılı işlere imza atmış ve önemli projelerde hala yer almaktadır. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, kendi koleksiyonlarımızı genişletmeye odaklanmak için yıllara dayanan tecrübemizi ve pazara yakınlığımızı kullandık. Türkiye’de yerli ve global şirketlerin kurumsal kimliğine uygun özel giyim ihtiyaçlarını endüstriyel standartlarda üretilen yüksek kaliteli ürünler ile karşılamaktayız.

Teknolojik çağın bize getirdiği modüler sistem sayesinde tüm giyilebilecek ürünleri dayanıklı malzemelerle bir araya getirip mükemmel bir şekilde tasarlayıp sizlere sunuyoruz.

Maksimum hareket serbestliğine sahip esnek ve streç ürünlerin teknolojik tasarımlarını var ediyoruz.

Tüm süreçler de kullanıcı fonksiyonelliği esas alınarak lojistik dahil tedarik, dağıtım ve satış sonrası hizmetlerin tümünü sunmaktayız.

Her tip çalışma alanı için doğru ürünlere sahibiz.

Teknik performans değerleri ve sportif karakteri sayesinde ürünlerimiz iş dünyasının dışında da popüler hale getiriyoruz.

Tasarım ve ürün işlevselliği konusunda yüksek hedefler peşindeyiz.

Tasarım gücümüz ile bir çok sektörün yüzünü değiştiriyoruz.

Yelpazemiz Kurumsal kıyafetler ve aksesuarları, ayakkabılar ve ekipmanlarını içermektedir.

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et