MENÜ
Giviu

İş Gömlekleri

24 ürün

İş gömleklerimiz en iyi malzemelerden güzel bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Her sektöre uygun bir gömlek bulabilirsiniz. Her gardırobun en az bir tane kilit parça olacak gömleğe ihtiyacı var. Erkek ve kadınlar için tasarlanan gömlekler, her durum için kısa ve uzun kollu stilleri içerir. Geleneksel formlarda bulunan çeşitlerimizden, bol renkler içeren çağdaş çeşitlerimize uzanan koleksiyonu keşfedin. Ürün yelpazemiz, iş yeriniz için resmi gömlekler, dar kesim gömlekler ve günlük gömlekler bulundurur. 

İster günlük, ister resmi, isterse desenli olsun, herkesin uzun kollu gömlekleri gardırop temellerinizle ilgilenir. Ofise ya da partiye gidiyor olsanız da, gömlek koleksiyonumuz her durum için mükemmeldir. Günlük veya resmi kullanım için çeşitli tasarımlara ve desenlere sahibiz. Mavi ve yeşil gibi yumuşak tonlar taze bir çekiciliğe sahipken, beyaz gömlekler özel bir durum için klasik takım elbiseyle oldukça şık görünüyor. Bir ofis ortamı için ince bir dokuya veya kontrast düğmelerine sahip zarif bir tasarım seçebilirsiniz. Baskı ve nakış teknolojilerimizle gömleklerinize kendi tasarımınızı ekleyebilirsiniz.  Nötr tonlar ve zarif desenler işleri basit ve akıllı tutarken, yumuşak, nefes alabilen pamuk serin kalmanızı ve rahat etmenizi sağlar. İş gömlekleri koleksiyonumuz ile çabasız stilinizi yansıtın.

İş yaşamınızda giyiminize profesyonellik katmak için, son teknoloji baskı ve nakış uygulamamızla logonuzu veya sloganınızı kıyafetinize işleyin. Gün boyu konfor sağlayan zengin pamuktan üretilmiş harika tasarımlara sahibiz. İş kıyafetlerimizde bulunan geniş yelpazede sunulan gömleklerimiz, durumunuz ne olursa olsun başarılı ve sofistike görünmenizi sağlayacak.  İster resmi bir ofis ortamında, isterseniz modaya uygun bir restoranda çalışın, gün boyunca en iyi şekilde görünmenizi sağlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz. Kolay ütülenebilir, leke tutmaz gömlekler size hitap edecek. Ofiste rahat bir gün ya da hafta sonu şıklığı arıyorsanız gömlek çeşitlerimizle hemen tanışın.

İş Gömlekleri

Devamını Oku

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et