MENÜ
Giviu

İş Önlükleri

10 ürün

Ağır mutfak ortamına dayanacak şekilde tasarlanmış üst düzey aşçı kıyafetleri üretiyoruz. Her şefin iş kıyafetlerinden beklentisini karşılayan şef önlükleri dayanıklı ve leke tutmaz özelliktedir. 

Konforlu bir kullanım sunan, kolay temizlenebilir, siz ve mutfak personelinizin giymekten gurur duyabileceği mükemmel görünümü yaratmanıza yardımcı olacak çok sayıda stil bulacaksınız. 

İş önlükleri koleksiyonunda yer alan geniş ürün yelpazemiz profesyonel ve pratik bir şef üniforması yaratmanıza yardımcı olacaktır. Hangi stile ihtiyacınız olursa olsun, bütçeniz ne olursa olsun, tarza, rahatlığa ve dayanıklılığa sahip olabilirsiniz. Hızlı ve tempolu bir mutfakta çalışma baskılarıyla başa çıkmak için tasarlanan şef önlüklerimiz nefes alabilir kumaşla üretilmiş ve pratik kullanıma sahiptir. Mükemmel kişiselleştirilmiş görünüm oluşturmak için, şef önlüklerinize baskı nakış uygulamalarıyla logo ve slogan ekleyelim. Mutfak kıyafetlerimiz yüksek ısı ve basınç altında serin kalmanıza yardımcı olmak için nefes alan malzemeler kullanılarak üretilmiştir. İyi restoranları harika restoranlara dönüştüren ekibin ruhu olduğuna inanıyoruz. İster öğle yemeği vardiyası ister yemekli bir etkinlik olsun, sihrin gerçekleşmesi için hep birlikte çalıştığımızda başarıya ulaşılabilir. Mutfak kıyafetleri de yaptığınız işin bir uzantısıdır. Temiz ve kaliteli bir görünüm yakaladığınızda başarıya ulaşırsınız. Hizmet verdiğiniz sektörün çalışma prensiplerine uygun olarak değişebilen iş kıyafetleri içerisinde kadın ve erkeklere ayrı olarak iş önlükleri kategorisini sunmaktayız. Kullanışlı ve modern görünümleriyle kaliteli kumaşlardan üretilen kategoride kısa ve uzun bar önlüklerinden cepli önlük modellerine pek çok farklı ürün bulacaksınız. Su ve leke tutmayan kumaşlar hem rahat bir kullanım sağlar hem de firmanızı en güzel şekilde yansıtır. İstediğiniz logo ve sloganlarla sadece markanıza özel tasarlanabilen iş önlükleri görev alanınıza en uygun şekilde üretilir.  Seçilen iş kıyafetleri öncelikle işçinin sağlığı ve güvenliğini korumalıdır. Giviu bunun sorumluluğunu bilerek ve özel teknolojiler kullanarak koleksiyonlarını yaratmaktadır. Çalışanlarınıza rahat ve konforlu bir hareket alanı sağlar. Şefler iş kıyafetleri konusunda daha fazlasına ihtiyaç duyarlar. Sert, güvenilir olmalı ve etrafındaki en zorlu iş yerlerinden biri olarak hayatta kalmak için gereken tüm koruyucu unsurlara sahip olmalıdır. Şef önlüklerimiz mümkün olduğu kadar konforlu hale getirilirken aynı zamanda ihtiyaçlarınızı ve tarzınızı karşılayacak çeşitli stillere sahip. Şeflerin üniformalarını kişiselleştirmek, takıma ekstra motivasyon sağladığını da ekliyor. 

İş Önlüğü

Devamını Oku

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et