MENÜ
Giviu

İş Pantolonları

10 ürün

Geniş ürün yelpazesi arasından seçim yapabileceğiniz Giviu iş kıyafeti pantolonu ile harika görünün ve çalışma sahanızda güvende kalın. Giviu çalışma alanınızda sizi rahat ettirecek bazı teknolojik özelliklere sahip pantolonlar sunmaktadır. Dizlikli pantolonlar dizleriniz için ekstra koruma sağlamak için mevcuttur; pantolonlar ayrıca çoklu cepler ve güçlendirilmiş bir hareket imkânı sunar. Dayanıklı pantolon seçimlerimiz size en üst düzeyde koruma sağlar. Yüksek kaliteli iş kıyafeti pantolonu, üniformanın önemli bir parçasıdır ve dayanıklı malzeme kullanımımız sayesinde uzun ömürlü olmaları garanti edilir. En popüler siyah, gri ve lacivert dahil olmak üzere çeşitli ebat ve renklerde mevcut olan geniş iş kıyafeti yelpazemize göz atın. Her türlü pantolonu tedarik ediyoruz. Tüm iş kıyafeti pantolonlarımız çok değerli.  Hemen her endüstri için en ideal pantolon Giviu markasında.

Pratik kullanım sunan ve dayanıklı, erkek kargo pantolonu, yoğun fiziksel ve uygulamalı işlerde çalışanlar için harika iş kıyafetlerindendir. Ağır ve zorlu çalışmalara dayanacak kadar güçlüdür, aynı zamanda tüm yıl boyunca bütün gün giyileceği göz önüne alınarak ekstra konfor sağlanmıştır. Kargo pantolonlarında dış bacaklarda ek kargo cepleri bulunur. Bu cepler temel ihtiyaçlarınızı elinizin altında tutmak için çok kullanışlıdır. Sadece ofis için değil aynı zamanda günlük yaşantınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Kargo Pantolon: Gösterişli kombinler için mükemmel, gardırobunuzu yenilemeye hazır, cesur ve minimalist kargo pantolon stillerine sahibiz.  Dayanıklı kumaşlardan üretilmiş ve rahatlık ve hareketlilik için kesilmiş kargo pantolonları, en zorlu ortamlara uyum sağlamanıza yardımcı olur. 

Dizlikli pantolonlar, dizlerinize normal çalışma pantolonunun sağlamadığı ek destek katar ve koruma sağlamaya yardımcı olur. Bu kullanışlı dizlikler ile sakatlanma gibi istenmeyen durumlar için endişelenmenize gerek kalmayacak. Dizlikli pantolonlar, çoğu şantiyede gerekli olan ve aynı şekilde sağlık ve güvenlik endişesinden ötürü önem verilen bir ayrıntıdır. İş kıyafetleri söz konusu olduğunda onları birçok şirket listesinin başında gelen bir üründür. Her türlü standart pantolona uyabilecek dış diz pedleri satın alabilmenize rağmen, dahili olarak tasarlanmış bir diz pedi alanı genellikle tercih edilir.  Her türlü çalışma ortamında karşılaşılan zorluklar için ideal olan, her biri dayanıklı kumaşlardan üretilmiş, piyasadaki en iyi iş pantolonlarına sahibiz. Giviu iş kıyafetlerinden pantolonlar kategorisi her santimetresi en son ayrıntısına kadar düşünülmüş ürünlerden oluşur. En fazla maruz kalan bölgelerdeki üçlü dikişler, pantolonu daha dayanıklı hale getirir. Pek çok ürün, çoklu cepler, güçlendirilmiş dizler ve konfor uyumu gibi benzersiz özelliklere sahiptir. İş pantolonlarımız herkes için pratik bir çözüm olarak tasarlanmıştır.  
Her mesleğe uygun mükemmel bir pantolonlar tasarlıyoruz.  Yüksek görünürlük pantolonlarından ,  kargo pantolonlarına , inşaatçı ve zanaatkarlar için çok cepli pantolonlardan,  aşçı pantolonlarına ,  sahibiz.

İş Pantolonları

Devamını Oku

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et