MENÜ
Giviu

Turizm İş Elbiseleri

Turizm sektörü ülkemizin bacasız fabrikası olarak yıllardır hizmet verirken ; otel, motel, tesis, turistik işletme, konaklama merkezi çalışanlarının giyim- kuşam tasarımı ve tertip düzeni de ilk görüşte puanlama alan branşlardandır.

Kuşkusuz ki bir otelin seçtiği çalışan üniforma kreasyonu o otelin ruhunu ve gustosunu yansıtmaktadır. Dilerseniz siz de Giviu turizm kategorisine girerek; resepsiyon çalışanları, information, kat görevlileri, komi, mutfak görevlileri, güvenlik görevlisi ve havuz – bar çalışanları gibi tüm otel personelinize uygun üniforma ihtiyacınıza bu sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Hiç kuşkusuz ki bir otel personelinin kıyafet tasarımı araştırılarak ve markayla paralel olarak seçilmelidir.

Ayrıca yazlık ve kışlık üniforma serisi de aynı paralelde simetrik olarak hazırlatılmalıdır. Bu konuda kaliteden ödün vermeden 15 yılı aşkın tecrübeyle çalışan Giviu ekonomik fiyat seçenekleri ile sağlıklı ve kaliteli ürünlerini inovatif seçeneklerle sizlere sunmaktadır. Otel üniformaları, güvenlik üniformaları, temalı tekstil ürünleri, baskılı ürünler, acente personel kıyafetleri yazlık ve kışlık alt – üst, etek-bermuda- şort-gömlek- süveter-sweatshirt-polo yaka- bisiklet – V yaka üst seçenekleriyle her zaman Giviu dan ulaşabileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor.

Personelleriniz için sektöre göre uygun, şık ve zarif olmasının yanı sıra, rahat, güvenli ve verimli çalışmasını sağlayacak elbiseler üretiyoruz.Kurumsal faaliyet alanında; mekan, restoran, lobi, otel önü, mutfak, araç şöförü çalışanlarınız için farklı konseptler oluşturuyoruz. Şehir, iklim şartları, kurum kimliği, görev tanımı, logo, firmanın müşteri profiline hitap etmesine önem veriyoruz. Otelleriniz için faaliyet alanımızda amacımız; çalışanların sektöre göre uygun, şık ve zarif olmasının yanı sıra, rahat, güvenli ve verimli çalışmasını sağlayacak elbiseler giymesini sağlamak.

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et