MENÜ
Giviu

Sağlık Kıyafetleri

Sağlık sektörü çalışanları her zaman hijyen kuralları dahilinde çalışmalıdır. Sürekli geliştirmiş olduğumuz nano teknolojik kumaşlarla, kir tutmayan özellikte ki ürünler ile size çözümler sunuyoruz.

Ambulans iş elbiseleriNano Tekstil teknolojileri uygulanarak antibakteriyel hale getirdiğimiz ürünlerle çalışma ortamınızı kolaylaştırıyoruz.

 

Çalıştığınız kurum; devlet ya da özel sektöre ait olsa da işletmenizi etik bir çizgide gösteren en önemli unsur personelin kıyafetleridir. Sonuç olarak prezantable bir intiba açısından sektörlerin her birinin birbirinden özenli davranması kaçınılmazdır.

 

Özellikle de söz konusu olan branş sağlık sektörüyse düzen ve intizam maksimum özen gerektirir. Sağlık sektörü oldukça büyük bir aileyi içeren geniş kapsamlı kurumlardan oluşur. Doktor, asistan, hemşire, müstahdem/kat temizlik görevlisi, güvenlik ağı, ameliyat personeli, yoğun bakım personeli, idari sorumlu gibi sayısız personel içermektedir. Ayrıca sağlık sektöründe bölümler arası farklılığı da gözden kaçırmamak gerekir.

 

Giviu tüm bu detayları sizin için düşünüyor ve sağlık kurumları için harika tasarım serileri yaratıyor.

 

 

Doktorlara özel beyaz önlük modelleri, ameliyathaneler için doktor takımları, hemşire takımları, kat personeli için jile elbise, hemşire /doktor/kat görevlileri için klasik ya da beli lastikli pantolon modelleri, düz- desenli-pötikare gibi birçok seçeneklerde pamuk, polyester karışımlı, viskoz gibi kırışmayan kullanışlı nano alpaka kumaş seçenekleri ürün alternatiflerimiz arasında yer almaktadır.

Hemşire, doktor hasta bakıcı kıyafetleri, tek üstler, tek altlar pantolon, nöbet formaları, önlükler, düz ya da desenli hemşire formları için bize ulaşabilirsiniz.

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et