MENÜ
Giviu

Lojistik İş Elbiseleri

15 yılı aşkın bir süredir Türkiye Depo ve Lojistik şirketlerine operasyonel ihtiyaçları konusunda yardımcı oluyoruz.

Geniş bir yüksek kalite ve kaliteli iş kıyafetleri, koruyucu kıyafetler, kurumsal kıyafetler, güvenlik ayakkabıları, koruyucu gözlükler ve gözlükler, koruyucu eldivenler, işitme koruması, baretler, ilk yardım ürünleri, yükseklik ve şantiye güvenlik ürünleri yelpazesinden oluşan ulusal bir tedarikçi, uzun yıllardır Türkiye'de ve denizaşırı pazarlarda kendilerini kanıtlamış cilt bakım ve hijyen ürünleri ve endüstriyel malzemeler... 

Bu güvenlik ürünleri günlük gereksinimlerinizi karşılamak için ihtiyaca uygun şekilde satın alınabilir. Tüm ürünlerimiz, İş mevzuatınıza uyumu sağlamak ve çalışanlarınızın yaralanma riskini azaltmak için Türkiye Standartlarına göre üretilmiştir.

Ürün yükleme ile görevlendirilmiş bir grup insan varsa, taşıma ve sürüş araçları, depo çalışanları, sürücüler, forklift operatörleri, sipariş toplayıcıları ve diğerçalışanlar. Çalışanları özel hissettirecek, kurumsal bağlılığı arttıracak ve işyerinde güvenliği ön plana çıkaran düzinelerce özel lojistik iş kıyafetleri ve aksesuarları koleksiyonumuz sayesinde artık çok daha konforlu ve güvenlisiniz.

 

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et