MENÜ
Giviu

İş Tshirtleri

12 ürün

Harika tişört seçimlerimiz her durum için mükemmel. Sade, nakışlı veya baskılı, özel tişört ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz. İş üniformanızın bir parçası olarak kendi tişörtünüzü yaratmaya, bir promosyon etkinliği için veya şirketiniz için kurumsal renklerinize dayandırılarak kişiselleştirilmiş tişörtlerimiz tüm ihtiyaçlarınızızı fazlasıyla karşılayacak!

GIVIU, 12 yılı aşkın süredir kişiselleştirilmiş tişört baskı konusunda uzmanlaşmıştır. İster işlemeli, ister metin ile basılmış, hatta grafik tasarımlı bir şey arıyorsanız, kendi benzersiz tişörtlerinize sahip olmanıza yardımcı olabiliriz. Etkinlikler ve promosyonlar için ucuz tişörtlerden yüksek kaliteli iş kıyafeti tişörtlerine kadar tüm bütçeler için kaliteli baskılı tişörtler üretiyoruz.

Tişört baskısında kalite ve özellik arayanların 1.n umarasıyız.  Her tarz, beden ve malzeme için tişörtler üretiyoruz ve bireylere, gruplara veya işletmelere aynı yüksek kaliteli hizmeti sunuyoruz. Tişört baskınızı bize verin; yüksek kaliteli malzemeler ve hızlı geri dönüş ile profesyonel bir hizmette bulunduğunuzdan emin olun. Şirketler, kulüpler, hayır kurumları, okullar, etkinlikler ve ekipler için toplu tişört baskı konusunda uzmanız, ancak bireysel giysiler üzerine birebir tasarımlar koyacak teknolojimiz de var. Ayrıca baskılı hoodies, özel polo gömlekleri, nakışlı iş elbiseleri ve diğer baskılı giysiler üretiyoruz. GIVIU ekibi, giysilerinize ısmarlama, özel ve kaliteli baskı hizmetleri sağlama konusunda uzmandır. Aklınızdaki belirli bir tişört tasarımı için baskı olsun, ofis ya da şantiye için bir tişört, tişörtü veya iş kıyafeti kullanın. Okuldan ayrılanların hoodies, kapaklar ve daha fazlası için bile baskı yapıyoruz. Kapsamlı düz tişörtler online kataloğumuza ek olarak, şirket logolarını promosyon giysiler üzerine baskı&nakış isteyen işletmeler ve kuruluşlar için olağanüstü bir baskı&nakış hizmeti sunuyoruz. Marka kıyafetleri konusunda uzmanız ve marka ürünleri konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

Çalışanlarınızı evlerinde hissettirin!

Özellikle yaz aylarında ve sıcak bölgelerde tercih edilen iş tshirtleri çalışanlarınıza kaliteli, şık ve rahat bir görünüm kazandırır. Konfor ve güvenliğin ön plana çıktığı iş elbiselerinde kadın ve erkeklerin en çok tercih ettiği iş tshirtleri günlük yaşantınızda ya da iş hayatınızda kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Markanızı daha popüler hale getirmek çok kolay! Giviu tasarımları, firmanıza özel logo ve sloganları kullanarak, baskı&nakış uygulamalarıyla marka bilinirliliğinizi arttıracak. Yaz aylarına özel teknolojik, bakteri barındırmayan, terletmez özel kumaşlar ile iş t-shirtleriniz üretilmektedir. Sürekli yenilenen modeller ile dilediğiniz her tarzda kombin yapabileceğiniz klasik iş tshirtleri sayesinde markanıza ister klasik ister sportif bir görünüm kazandırabilirsiniz. Türkiye’nin üreten gücü Giviu iş tshirtleri modelleriyle de markanızın yanında. Geniş ürün ve tedarik yelpazesi ile iş elbiseleri konusunda sıkıntı yaşamadan alışverişin tadını çıkarın. Rahat ve ferah giyim seçenekleri ile işinizde hem konforu hem de şıklığı yakalayın.

Baskılı, Nakışlı veya Düz Tişörtler

Devamını Oku

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et