MENÜ
Giviu

Gastronomi İş Elbiseleri

Gastronomi, kültür ve yemek arasındaki ilişkiyi inceleyen bir disiplindir. Yenilebilir tüm maddelerin, hijyenik olan ama sağlığa uygun olmasına şart koşulmayacak şekilde azami damak ve göz zevkini amaçlayarak sofraya, yenmeye hazır hale getirilmesine kadar olan süreç gastronominin çalışma konusudur.

aşçı kıyafetleriGastronomi, hijyenik, iyi düzenlenmiş, hoş ve lezzetli mutfak; yemek düzeni ve sistemi anlamına da gelir.

Mükemmellik arayışı ayrıntıların ustalığına yol açar”

 

Bizde ustalıkla geliştirdiğimiz % 100 kompakt pamuktan oluşan teknolojik kumaşlarımızla çalışma ortamınızı daha konforlu hale getiriyoruz.

Giviu şefleriniz ve sizler için için çağdaş ve şık koleksiyonlar yaratıyor.

Hiç şüphesiz ki gittiğimiz her restoranda öncelikle bizi karşılayan personelin kıyafeti, temiz ve titiz bir işletme adına ilk intibayı yaratacaktır.

Siparişinizi alan garsondan tutunda, mutfak personelinin kıyafeti de kendi konumu ile bağlantılı olan bir anlam taşımalıdır.

Bu anlamda yaşadığımız çağda üniversitelerde dahi mutfak sanatları ve gastronomi bölümleri açılmaktadır.

Hiç şüphesiz gastronomi alanı, beslenme gereksinimlerimizi karşıladığından yiyecek – içecek sektörü olarak hayatımızda büyük bir yer taşımakta.

 

Ayrıca son yıllarda internasyonel anlamda da hızla büyüyen bir sektöre dönüşmüş durumda. Buna bağlı olarak da bu genişleyen sektörde F&B (food and beverage) giysileri giderek önem kazanıyor. Bu konuda ana faktörse çalışanların verimini arttıracak olan şık, rahat ve temiz görünüm kıyafetleri ön plana çıkartmaktır.

Restoran şefi, garson ve aşçı giysileri kurumsal kimliğinize hitap ederken, markanızı da saygınlıkla temsil etmelidir.

Giviu ile restoran, otel/ işletme mutfakları, catering firmaları için yüksek fonksiyonlu, sağlıklı ve dayanıklı niteliklerde seçilmiş olan şık bir koleksiyon yaratabilirsiniz. Konforlu tasarımlara, şıklık çizgisiyle harmanlanmış pamuk / polyester karışımı ter emici, hafif ve hava geçirgen özelliklerdeki ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et